ПиктоМир

ПіктоСвіт - програмна система для вивчення азів програмування дошкільнятами та молодшими школярами. Навіть для малюків, які ще не освоїли читання та листа, інформатика виявиться зрозумілим та захоплюючим предметом. Ваша дитина навчиться із піктограм «збирати» на екрані нескладні програми для управління віртуальним роботом-виконавцем. В ігровій формі він освоїть найважливіші концепції програмування та отримає необхідні вміння та навички в галузі кодування.
Модуль «Інтуїтивне програмування на платформі ПіктоСвіт» у Першій Міжнародній КіберШколі – можливість створювати програми навіть без навичок читання та роботи з текстами. Тьютори модуля познайомлять дошкільнят та молодших школярів з основами блокового програмування та алгоритмічними конструкціями. Заняття проходять легко та весело, при цьому хлопці в ігровій формі навчаються прийомам «серйозного» програмування. Модуль також сприяють формуванню алгоритмічного та абстрактного мислення, навчає дітей планувати та організовувати свою діяльність, працювати в команді. Під час навчання особлива увага приділяється розвитку математичних здібностей та творчого мислення.
Особливості модуля «Інтуїтивне програмування на платформі ПіктоСвіт»

ПіктоСвіт – безтекстове, піктограмне середовище програмування з привабливим інтерфейсом, розроблене для дошкільнят та молодших школярів на замовлення Академії Наук. Хлопці вже у 6 років можуть складати програми для керування екранними роботами.

До закінчення модуля ваша дитина, вирішивши всі завдання ПіктоСвіту та пройшовши найскладніші, недоступні багатьом дорослим ігри, освоїть базові концепції програмування та управління віртуальним роботом, отримає навички алгоритмізації та покрокового виконання програм. Цей модуль полегшить проходження шкільних курсів математики та інформатики, до того ж він формує інтерес до кодування та дозволяє дітям плавно перейти на більш серйозні мови програмування.

З хлопчиками та дівчатами у нашій КіберШколі займаються провідні співробітники великих IT-компаній та дизайн-студій. Навчання буде не тільки ефективним, а й цікавим: практиці відводиться 80% уроку, протягом яких діти із задоволенням вирішують отримані завдання та головоломки, а результат їх дій видно відразу на екрані.

Програма модуля включає:

знайомство із середовищем програмування ПіктоСвіт та «правилами гри»;
вивчення основ програмування та алгоритмічного мислення;
створення лінійних програм та їх покрокове налагодження;
освоєння найважливіших концепцій кодування, зокрема. знайомство з поняттями розгалуження, циклів, підпрограм та умовних операторів;
групові ігри, що сприяють розвитку навичок роботи в колективі, вмінню викладати свої думки та обговорювати правила;
розвиток логічного мислення, просторової уяви;
тренування для розвитку дрібної моторики та посидючості, для підвищення концентрації уваги та покращення пам'яті.
Цей модуль мотивує дітей до більш складного програмування. До того ж після проходження модуля їм легше дається усний рахунок, вони вміють самостійно планувати структуру дій та розбивати складне завдання на прості. Ми навчимо вашу дитину підходити до завдання креативно, працювати самостійно та в команді.
Made on
Tilda