Tinkercad. 3D-проектирование


З кожним роком фахівці в галузі 3D-моделювання стають все більш затребуваними. Тривимірні моделі широко застосовується в анімації, кінематографі, комп'ютерних іграх, дизайні, архітектурі, науці та техніці.
Для розробки моделей використовуються системи автоматизованого проектування, не найпростіші в освоєнні програми.

Середовище тривимірного моделювання Tinkercad є чудовим рішенням для навчання дітей. В рамках курсу дитина зможе швидко освоїти базові навички створення 3D-моделей та 3D-друку. Отримані знання дозволять самостійно будувати 3D-моделі та розвиватися в галузі тривимірного моделювання.
Діти познайомляться з одним із найзручніших онлайн-сервісів з 3D моделювання та отримають базові конструкторські навички. Найприємніше для користувачів – те, що результат роботи у цьому хмарному середовищі видно відразу.

Новачки будуть вигадувати об'єкти різних форм, проектувати і втілювати їх у реальність. А просунуті користувачі познайомляться з редагуванням коду сітки, що описує поверхню об'єкта, завантажуватимуть власні об'єкти, створені в інших програмах для твердотільного 3D-моделювання, редагувати завантажені на стоку моделі, а також збирати з простих 3D-об'єктів дійсно складні фігури.

Про 3D-моделювання в Tinkercad розповідатимуть провідні співробітники великих IT-компаній. З нашими тьюторами на заняттях нудно точно не буде – вони із задоволенням поділяться з хлопцями своїм досвідом та знаннями, розкриють їм усі корисні фішки та маленькі хитрощі роботи над проектами у Tinkercad. Завдяки їм процес моделювання, що вимагає від хлопців уваги, терпіння та посидючості, перетвориться на креативну та захоплюючу гру.

Програма модуля Tinkercad. 3D проектування» включає теоретичну частину (20% уроку) і застосування знань на практиці (80%).

Хлопці дізнаються:

  • дізнаються про переваги та особливості Tinkercad, про всі його меню, інструменти та функції;
  • освоять інтерфейс, навігацію, налаштування, гарячі клавіші;
  • познайомляться із способами створення 3D об'єктів;
  • попрацюють з об'єктами, змінюючи їхнє положення, розміри, кольори;
  • редагуватимуть готові фігури з бібліотеки та створюватимуть свої дизайни;
  • навчаться експортувати та імпортувати об'єкти, переводити 2D-малюнки в 3D;
  • навчаться тестувати проекти та відправляти моделі на друк на 3D-принтер;
  • збережуть готові проекти на сервері та на жорсткому диску у вигляді OBJ та STL-файлів;
  • попрацюють у команді та створять спільний проект.
Після закінчення курсу кожна дитина зможе розробити ескіз складного об'єкта в цілому та в деталях, навчиться моделювати оригінальні 3D-вироби, у т.ч. іграшки, сувеніри, прикраси, декор або об'єкти для Minecraft. Проходження даного модуля стане першою сходинкою на шляху школяра до захоплюючого світу автоматизованого проектування.
Made on
Tilda