Основи програмування Scratch Jr в Одесі

Ви вже знаєте, що програмування - це нова грамотність, яку можна освоювати з 6 років!

Зі Scratch Jr маленькі діти (6-7 років) можуть програмувати свої власні інтерактивні історії та ігри. У процесі вони навчаються вирішувати логічні завдання, розробляти проекти та творчо висловлювати свої думки на комп'ютері.

Часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з комп'ютером, парна та групова робота.


Робота за комп'ютером - це 30% часу, решта 70% - це варіації з іграми на розвиток навичок 4С (креатив, комунікація, командна робота, критичне мислення).

Діти 8-12 осіб працюють з наставником та асистентом, з педагогічною освітою.

Результат модуля — створена власна інтерактивна історія або гра, багатосерійна або багаторівнева, з вигаданими дитиною персонажами, історією та сюжетом, яку можна продемонструвати друзям і родичам.Scratch Jr — середовище програмування зі зрозумілим інтерфейсом та барвистим дизайном, завдяки якому кодування для молодших школярів стане легким та захоплюючим процесом.

Ця програма-конструктор, розроблена для персональних комп'ютерів, Android-і iOS-планшетів, підійде і для найменших – ваша дитина вивчить ази програмування та дизайну, навіть якщо ще не навчилася читати.

Модуль Scratch Jr у КіберШколі KIBERone відкриє масу можливостей: діти малюватимуть у графічному редакторі, вигадуватимуть сюжети та самостійно створюватимуть за ними інтерактивні історії, ігри та анімації.Особливості модуля "Основи програмування Scratch Jr"

Програма модуля з вивчення Scratch Jr у Першій Міжнародній КіберШколі розроблена за участю російських та зарубіжних професіоналів у сфері IT спеціально для дітей. На заняттях не буде жодних складних математичних формул та нудної багатогодинної роботи. Хлопці в ігровій формі познайомляться з поняттями кроку, координат, функцій, послідовних, вкладених та нескінченних циклів та ін., а також зможуть їх застосовувати на практиці.

Під керівництвом досвідчених тьюторів діти почнуть кодувати в Scratch Jr: за допомогою переміщення та з'єднання графічних блоків, на яких всі дії позначені символами, вони оживлять персонажів, змусять їх ходити, стрибати, танцювати, говорити та співати. А змінюючи символи в редакторі Paint, вони зможуть додавати звук своїм голосом і вставляти свої фотографії.

Модуль складається з:

ознайомляться з інтерфейсом програми, з графічними закладками, бібліотекою прикладів проектів та призначенням блоків;
навчаться працювати у вбудованому графічному редакторі, у т.ч. та із заливкою кольором;
будуть управляти блоками, додавати персонажів, змінювати їх зовнішність і управляти рухами;
дізнаються, як записувати звук та голос, використовувати таймери, копіювати сценарії;
створять проекти зі своїми власними персонажами та сценаріями, що включають до чотирьох сторінок;
навчаться перейменовувати існуючі проекти та видаляти їх.
Результат - це створена дитиною гра, листівка, анімований фільм або інтерактивна історія, якими вона зможе поділитися з друзями та родичами електронною поштою або в одному з месенджерів.

ScratchJr допомагає дітям:

розвинути творче, логічне та системне мислення;
отримати навички рахунку та комп'ютерної грамотності;
натренувати візуальну пам'ять;
навчитися висловлювати свої ідеї та втілювати їх у цифровому світі;
чітко планувати свої дії та послідовно вирішувати завдання різної складності;
вибирати потрібні команди, події, відображення, звукове оформлення;
стати посидючішими і підвищити швидкість прийняття рішень;
виробити навички пошуку та усунення помилок;
працювати над проектом не лише під керівництвом тьютора, а й у команді, що дозволить їм швидше навчитися знаходити спільну мову з однолітками.


Made on
Tilda