PHP+SQL
Для тих, хто має свій сайт у HTML. Продовження власного сайту на новому рівні. Зв'язування мови програмування PHP та системи управління базами даних MySQL дозволяє створювати по-справжньому великі та навантажені веб-проекти, включаючи портали та навіть соціальні мережі.

На заняттях хлопці дізнаються про всі особливості мови PHP, отримають практичні навички програмування, які будуть корисні далеко за межами web-розробки, навчаться захищати свій сайт від злому та несанкціонованого доступу до даних.

Тривалість модуля - 2 місяці
Кількість занять на місяць - 4, 1 раз на тиждень по 2 години
Вік - 11+
КіберШкола KIBERone навчає хлопців 11 років і старше, які вже мають базові навички web-розробки та створений у HTML сайт, створення великих та навантажених web-проектів (сайтів, порталів та соцмереж), а також захист їх від злому. Під час вивчення модуля PHP + SQL. Розробка власного сайту» школярі познайомляться з серверним web-програмуванням та особливостями мови PHP, навчаться написання сценаріїв та створення web-форм, дізнаються, для чого потрібна мова запитів SQL, навчаться створювати та керувати базами даних, будувати запити, працювати з сесіями та cookies.
Особливості модуля PHP + SQL. Розробка власного сайту» у нашій КіберШколі

На даний момент PHP є актуальним інструментом для розробки динамічних сайтів, що вміють взаємодіяти з відвідувачами. У КіберШколі KIBERone завдяки адаптованій для дитячого сприйняття програмі навчання освоювати цю тему легко та цікаво.

Ділитися з дітьми секретами створення надійних, керованих та актуальних проектів однією з найпопулярніших мов для web-додатків, а також способами поліпшення сайтів будуть провідні web-розробники великих російських компаній. На заняттях буде мінімум теорії — 80% уроку юні програмісти поринуть у сучасну PHP-розробку, дізнаються про всі переваги та можливості цього гідного інструменту, тож нудьгувати їм однозначно не доведеться.

Ваша дитина отримає фундаментальні, структуровані знання про необхідні технології та розуміння повного циклу роботи розробника. Це дозволить йому вже у середній школі визначитись із вибором професії.

Модуль PHP + SQL. Розробка власного сайту» починається з вивчення основ PHP і плавно переходить до знайомства з надійною та гнучкою системою управління базами даних, з мовою структурованих запитів MySQL. Після закінчення курсу хлопці:

знатимуть все про сферу застосування мови PHP та познайомляться з її базовим синтаксисом;
освоять синтаксис програмної мови SQL, набір команд та операторів, вивчать основи проектування структури бази даних та зможуть будувати SQL-запити;
напишуть перші програми, навчаться підключати сценарії PHP до бази MySQL;
зможуть створювати реєстрацію та авторизацію на сайті, коментарі, чат, блог, новини, каталог товарів, CMS, рейтингові системи, системи управління взаємовідносинами з клієнтами, платіжні інтеграції та інші корисні фішки;
навчаться роботи з сесіями та cookies, операціями з файлами та модерування даних;
знатимуть, як правильно зберігати паролі та ділити сторінки сайту на публічні та закриті;
познайомляться з базовими методами захисту сайту та даних користувачів від злому та несанкціонованого доступу.
повторять основні поняття у програмуванні - масиви та їх види, змінні та константи, цикли, поліморфізм, інкапсуляція, успадкування та ОВП;
навчаться налаштовувати web-сервер для роботи з PHP, вбудовувати PHP-скрипти в HTML-сторінку;
Ваша дитина зможе створювати справжні проекти, такі за рівнем складності, як і в IT-індустрії. Він видаватиме високий результат, за який замовники готові добре платити, а найближчим часом зможе заробити свої перші серйозні гроші.
Made on
Tilda