Чарівний PhotoshopМодуль розрахований на дітей та підлітків від 8 років. Діти познайомляться з комп'ютерною графікою та її приголомшливими можливостями, освоять основні інструменти Adobe Photoshop і отримають унікальний досвід обробки цифрових зображень, використовуючи ретуш і фільтри. Вони навчаться створювати красиву графіку та ефектні колажі, ретушувати портрети та пейзажі. Наші просунуті тьютори зможуть спрямувати енергію вашої дитини у творчий інтелектуальний простір та відкриють для неї чудовий спосіб самовираження!
Модуль для дітей та підлітків «Чарівний Photoshop» у КіберШколі KIBERone – чудова можливість освоїти роботу в цій популярній програмі з нуля та закласти фундамент успішної кар'єри. Програма модуля познайомить хлопців з особливостями корекції цифрової фотографії та дозволить їм швидко та якісно обробляти будь-які фото. Вони освоїть основні інструменти програми, дізнаються тонкощі роботи у Photoshop з ретушшю, колажами та анімацією, з растрової та векторної графікою, а в результаті самі складуть портфоліо своїх робіт.Особливості модуля «Чарівний Photoshop» у КіберШколі KIBERone

Photoshop – найпопулярніший інструмент в індустрії комп'ютерної графіки, що дозволяє виконувати безліч операцій, у т.ч. обробляти фото, створювати зображення та логотипи. Навчання в нашій КіберШколі адаптоване для дитячого сприйняття, весь матеріал структурований і подається з складністю, що наростає. Уроки проходять легко та захоплююче, адже 80% заняття займає практика.

Наші креативні тьютори, що працюють у великих IT-компаніях та дизайн-студіях, розкриють секрети та тонкощі роботи з інструментами програми, що дозволяють покращити якість фотографії. Вони поділяться своїми авторськими напрацюваннями, завдяки яким хлопці знатимуть, як правильно та красиво вирівнювати шкіру, тонувати фото, підбирати правильний баланс кольорів, посилювати тіні та світлі ділянки, підкреслювати переваги моделі, реставрувати старі фото.

Під час вивчення модуля «Чарівний Photoshop» ваша дитина:

  • дізнається, як самому робити добрі знімки з правильною перспективою;
  • познайомиться з інтерфейсом програми та її інструментами;
  • навчиться завантажувати та обробляти портретні фото та пейзажі;
  • спробує себе у цифровому живописі та створенні ілюстрацій;
  • поекспериментує з квітами та формами, рамками та текстом, фільтрами та шарами;
  • освоїть основні моменти виконання ретуші портретів, навчиться згладжувати тон, прибирати зайві елементи та дефекти;
  • спробує доповнити фото текстом, зробить текстові логотипи та заголовки;
  • створить з різних фотографій колажі та подвійні експозиції.
Даний модуль сприяє розвитку у дітей пам'яті та уваги, творчого мислення та уяви, пізнавальної активності, а також почуття гармонії кольору та композиції. Отриманих знань та навичок дітям та підліткам вистачить не тільки на те, щоб цікаво проводити вільний час, а й на те, щоб отримувати стабільний дохід.
Made on
Tilda