QR-код как инструмент!


На заняттях діти дізнаються, що таке QR-код, для чого потрібен і застосовується, а також навчаться самостійно створювати і сканувати QR-код.

Тривалість модуля - 0,2 місяці
Вік - 8-12 років
Перша Міжнародна КіберШкола пропонує дітям віком 8-12 років пройти курс навчання створенню та скануванню QR-кодів. Завдання даного модуля – підвищити мотивацію школярів у сфері освоєння нових комунікаційних технологій, сформувати в них вміння самостійно шифрувати інформацію, добувати та аналізувати її. Все це сприяє розвитку інтелектуальних та творчих здібностей. Курс розрахований на тих хлопців, які ніколи раніше не працювали з QR-кодами, і на тих, хто бажає поекспериментувати з цим унікальним інструментом, дізнатися про всі тонкощі та фішки для організації інформаційного обміну.
Особливості модуля «QR-код як інструмент» у КіберШколі

QR – це просунута та затребувана сучасна технологія, яка спочатку призначалася для маркування товару та розміщення у ньому великого обсягу інформації. Програма була розроблена японською фірмою Denso Wave ще в 1994 році: усередині QR-коду можна зашифрувати понад 4 тисячі цифр і букв, а зчитується він за допомогою мобільного телефону або іншого пристрою із встановленим програмним забезпеченням.

Сьогодні ж QR-код – це інструмент доповненої реальності, що активно використовується в багатьох сферах нашого життя: у туристичній (архітектурні та історичні пам'ятки, музейні експонати), у видавничій справі (презентації книг та журналів, посилання на публікації), у навчанні та рекламних розсилках, у соціальних мережах тощо. Область застосування цієї технології обмежена лише фантазією автора.

Курс навчання «QR-код як інструмент» у школі KIBERone відбувається за адаптованою для дитячого сприйняття авторською програмою. Він дозволить вашій дитині легше та швидше отримати затребувані у повсякденному житті та необхідні у сфері IT-технологій навички. До того ж на заняттях хлопці розвивають творчі здібності, логіку та гнучкість мислення, у них формується уявлення про можливості використання мобільних технологій у навчанні.

Тьютори модуля пояснять і покажуть, як можна перетворити на код знаки, картинки та складні посилання, а також навчать хлопців користуватися різноманітними програмами для дешифрування. У КіберШколі ваші діти:

  • дізнаються всі про QR-код – що він являє собою, якими можливостями володіє, де його можна застосувати;
  • вивчать сервіси, за допомогою яких можна створити та розшифрувати QR код, а також освоїть технологічні прийоми «мобільної» роботи з інформаційними об'єктами;
  • отримають досвід встановлення необхідного програмного забезпечення на різні девайси та відпрацюють навички використання програм;
  • навчаться кодувати свої малюнки та вироби, текстову інформацію, правила, вірші, візитні картки, повідомлення, інструкції з користування, посилання різні ресурси, зокрема. електронні бібліотеки, карти, мультимедіа-, аудіо- та відео-контент;
  • навчаться зберігати QR-коди на комп'ютері, поміщаючи їх у текстовий документ, презентацію або вбудовуючи їх у онлайн-постер чи веб-сайт;
  • будуть створювати свої коди та розшифровувати коди однолітків, щоб використовувати їх у іграх, квестах, головоломках, вікторинах, шкільних заходах.
Даний модуль – можливість підвищити рівень технічної грамотності вашої дитини та набуття необхідних навичок роботи зі спеціалізованим програмним забезпеченням. Надалі він стане не тільки активним читачем QR-кодів, але і збере скарбничку практичних варіантів використання даної технології при підготовці до уроків і в позаурочній діяльності, а також зможе знайти їм цікавіше застосування.ії.
Made on
Tilda