Магия эффектных презентаций PowerPoint и Desygner


Модуль познайомить хлопців із популярними програмами PowerPoint та Desygner, призначеними для створення презентацій та оформлення робіт. Дитина надалі зможе застосовувати отримані знання у школі та оформлювати свої роботи самостійно.

Тривалість модуля - 1 місяць
Вік - 6-7 років
Перша Міжнародна КіберШкола, кваліфікована корпорацією Microsoft, пропонує дітям у віці 6-7 років пройти навчання створення презентацій в офісному пакеті PowerPoint та в онлайн-сервісі Desygner. За місяць хлопці познайомляться з особливостями цих популярних програм, навчаться працювати з різною графікою та створювати не лише ефективні презентації, а й листівки, візитки, флаєри, постери та плакати, обкладинки для соцмереж (Facebook, Twitter та ін.), колажі та інфографіку. Тьютори модуля пояснять і покажуть на практиці, як можна замість тисячі слів донести свою думку та захопити увагу публіки.
Особливості навчання роботі в PowerPoint + Desygner у КіберШколі

Модуль PowerPoint + Desygner дозволить вашій дитині зрозуміти, що про свої ідеї зовсім не обов'язково розповідати годинами – їх можна яскраво піднести аудиторії за допомогою ілюстрацій та з мінімумом тексту. Хлопчики і дівчата зможуть самостійно створювати крутий, цікавий, структурований контент, що дійсно чіпляє. До того ж на заняттях вони розвивають логіку, гнучкість мислення та швидкість прийняття рішень, за рахунок чого впевненіше почуваються серед однолітків.

Навчання створення презентацій у PowerPoint та Desygner у КіберШколі KIBERone в Єкатеринбурзі відбувається за розробленою російськими та зарубіжними фахівцями авторською програмою. Модуль адаптований спеціально для дитячого сприйняття, щоб дитині було легше та швидше отримати затребувані у шкільному житті та необхідні для професійного зростання у сфері IT-технологій навички.

У КіберШколі навчання Microsoft PowerPoint + Desygner включає кілька етапів, при цьому всього 20% припадає на теорію, а 80% відводиться практиці:

  • огляди програмних інтерфейсів;
  • підбір шаблонів та стилів;
  • створення розділів;
  • знайомство з прийомами простого та швидкого створення слайдів;
  • редагування зображень, фону та кольору;
  • додавання тексту та вибір шрифтів;
  • навчання прийомів створення крутої інфографіки;
  • вивчення готових композицій та відсіювання зайвого;
  • конвертація презентації у формат PDF, JPG, PNG, у відео, а також перетворення її на сайт-візитку;
  • збереження у потрібному форматі для демонстрації офлайн або для показу відвідувачам у блозі чи на сайті.
Навчання презентації в PowerPoint та Desygner у нашій КіберШколі — ціла скарбниця нових знань та практичного досвіду. Після закінчення модуля ваша дитина зможе легко створювати красиві та ефективні мультимедійні презентації.
Made on
Tilda