Kodu Game Lab. Візуальне програмування у 3D
Kodu - це спосіб перевести дітей від пасивної ролі гравця до творчої ролі творця ігор. Саме це дозволяє зробити Kodu показати, що комп'ютер може використовуватися для створення чогось нового, для втілення в життя своїх ідей. Дозволяє дітям створювати ігри на ПК за допомогою простої візуальної мови програмування. Kodu можна використовувати для навчання творчості, розповіді історій та програмування.

Тривалість модуля - 1 місяць
Освоїти візуальне програмування для дітей простою і популярною мовою Kodu від корпорації Microsoft зможуть навіть дошкільнята. У КіберШколі KIBERone в Одесе ваш юний геймер познайомиться з основами створення 3D-ігор та інтерактивних історій, розширить свій творчий потенціал, спробує себе як програміста-розробника і напевно сам захоче перейти від пасивної ролі гравця до більш творчого, креативного. проектів для Xbox та персональних комп'ютерів. Для створення ігрових світів, впровадження персонажів з емоціями та їх взаємодії між собою за заданими правилами дитині не доведеться писати тексти та малювати блок-схеми з кодами – управління відбувається за допомогою команд, що входять до колекції програми.
Особливості навчання програмуванню дітей на платформі Kodu Game Lab

Тривалість модуля Kodu Game Lab у нашій КіберШколі для дітей складає 1,5 місяці, заняття відбуваються 1 раз на тиждень. За цей час ваш син чи дочка познайомляться за допомогою «живого конструктора» та унікальної за своїми можливостями мови Kodu з основами візуального та об'єктно-орієнтованого програмування, відкриють для себе дивовижний світ сучасних комп'ютерних технологій та зрозуміють логіку складання програм, обходячись без складного синтаксису.

На заняттях у КіберШколі хлопці будуть:

  • вчитися мислити алгоритмами, розвивати просторове та стратегічне мислення;
  • задіяти логіку, візуально планувати майбутній проект;
  • знайомитися з основами 3D-моделювання для дітей, створюючи ігрові об'єкти та світи;
  • освоювати основи програмування через мову Kodu, знайомитися з інтерфейсом, налаштуваннями, принципами та правилами;
  • працювати під керівництвом досвідченого наставника, вирішувати різну складність завдання, включаючи переміщення та зв'язки об'єктів;
  • проводити глибокий аналіз проблем, що виникають у процесі навчання;
  • розвивати соціальні навички, швидше адаптуватися у незнайомому колективі, вчитися працювати у групі;
  • у перервах між заняттями спілкуватися з однолітками та насолоджуватися корисним перекушуванням.

Вчити вашу дитину програмуванню будуть тьютори - провідні викладачі великих вузів країни та висококваліфіковані фахівці-практики, співробітники великих IT-компаній. Дозвольте своїм дітям стати успішнішими, ніж їхні ровесники. Дайте їм свободу для творчості, подаруйте можливість захопитися розробкою тривимірних ігор для ПК або консолі Xbox з його власними персонажами та правилами, якими захочеться похвалитися та поділитися з друзями.
Made on
Tilda