CodeMonkey. Розвиваємо логіку
Модуль, який дозволить дитині зробити перші кроки в освоєнні комп'ютера та здивує батьків тим, як швидко дитина може освоїти основні принципи роботи з комп'ютером та алгоритмами.

Дитина дізнається, як влаштований комп'ютер, які програми необхідні для його роботи і які пристрої можна до нього підключити, навчиться користуватися клавіатурою та мишею, працювати з файлами та програмами, дізнається, що таке комп'ютерна безпека та техніка безпеки роботи з комп'ютером, та багато-багато. інше.

У процесі проходження модуля дитина освоїть такі поняття, як алгоритми та цикли, масиви та функції, познайомиться з графічними редакторами, навчиться користуватися комп'ютером на рівні. Створить кілька власних ІТ-проектів.

CodeMonkey - ігрова платформа з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для навчання дітей основним принципам програмування. Заняття проходять у захоплюючій та захоплюючій формі, завдяки чому школярі отримують базові навички кодування реальними мовами та виявляють високу зацікавленість у продовженні навчання.

Після проходження модуля в КіберШколі KIBERone ваша дитина знатиме основи алгоритміки та логіки, навчиться креативно підходити до вирішення завдань різної складності, зможе читати коди та керувати ними, орієнтуватиметься у світі дорослого програмування.

Особливості курсу програмування для дітей CodeMonkey. Розвиваємо логіку»

Курс розрахований як на новачків, які не мають будь-якого попереднього досвіду в програмуванні, так і на просунутих юних кодувальників, які бажають у веселій ігровій формі перевірити свої знання або закріпити їх. Ми даємо дітям мінімум теорії та максимум практики, а постановка завдань здійснюється у вигляді карт, що підвищує інтерес до пошуку оптимальних рішень. Усі завдання дають по наростанню складності.

Модуль CodeMonkey. Розвиваємо логіку» в нашій КіберШколі - це знайомство в ігровій формі:

  • з платформою CodeMonkey та з блоками коду;
  • зі складними поняттями програмування - об'єктами, функціями, аргументами, циклами, зациклюванням, змінними, масивами, методами, умовами, операторами та подіями;
  • з базовими командами англійською мовою та побудовою алгоритмів;
  • з текстовим кодуванням.
У процесі навчання діти стають уважнішими і посидючішими, постійно працюють з кодами та виробляють правильні звички при їх написанні, розвивають обчислювальне мислення, а також навчаються:

визначати суть завдання;
  • розбивати завдання на елементи, щоб визначити та зосередитися на найважливіших;
  • складати алгоритм виконання;
  • продумувати програми та проводити їх налагодження;
  • працювати самостійно та в команді з однолітками.
З хлопцями займаються спеціалісти з реальним практичним досвідом у великих IT-компаніях. Після закінчення модуля ваша дитина зможе застосовувати отримані знання, які допоможуть йому легко освоїти складніші програми.
Made on
Tilda