Roblox Studio. Зробити все, що ви можете собі уявити

Roblox – світова онлайн-платформа для створення ігор. Будь-який користувач може завантажити Roblox Studio на свій комп'ютер та створювати власні ігри, персонажів та місця, завантажувати їх у свій профіль. А ще на платформі діє своя ігрова валюта – Robux, за яку в іграх можна купувати товари та послуги.

Тривалість модуля - 1,5 місяці
Вік 6-7 років
У Першій Міжнародній КіберШколі в Одесе для дітей 6-7 років проводиться навчання розробці ігор на найбільшій у світі інтерактивній платформі Roblox. Тьютори модуля познайомлять хлопців із інструментами для створення персонажів, звуків, спецефектів та віртуальних світів (плейсів). На заняттях юні геймери отримають навички кодування, розберуться в основах створення онлайн-ігор, побудують шматочок власного 3D-всесвіту, зможуть доопрацювати свою відеогру, а також освоять стратегії вдалої монетизації.

Roblox ідеально підходить для початку занурення у світ програмування та отримання першого підприємницького досвіду. Навчальний процес буде веселим, цікавим та захоплюючим, наповненим унікальними ігровими враженнями!


Roblox Studio є найбільшою ігровою платформою у світі. Це чудовий інструмент для розвитку уяви та онлайн-спілкування з іншими гравцями. У барвистому середовищі Roblox навіть молодші школярі зможуть створювати ігри для будь-якого сучасного девайсу. Працювати в цьому редакторі зручно, зрозуміло та досить просто.

За 1,5 місяці навчання ваша дитина набуде безцінного досвіду створення власного софту та:

  • отримає базові навички ігрового програмування мовою Lua, після чого йому набагато легше освоїти складніші багатофункціональні модулі;
  • зможе структурувати коди, зрозуміє принципи розробки алгоритмів та оптимізації проектів;
  • освоїть інструменти для роботи на цій ігровій платформі, особисто оцінить її переваги та недоліки;
  • навчиться створювати аватари, моделювати персонажів, анімувати їх, будувати об'єкти та активні плейси, змінювати освітлення та облаштовувати ландшафти;
  • зможе втілювати свій творчий потенціал та розробляти креативні ідеї у повноцінних онлайн-іграх;
  • навчаться викладати свої ігри та навіть заробляти на них шляхом монетизації або створюючи + продаючи ігрові об'єкти.

Навчання в нашій КіберШколі засноване на практиці (загалом 20% відведено теоретичним заняттям, а 80% уроку приділяється отриманню прикладних навичок у цифровому середовищі). Ефективну та цікаву подачу матеріалу забезпечують тьютори модуля Roblox Studio – це провідні викладачі вузів та досвідчені співробітники великих IT-компаній. З ними діти отримують масу нових вражень, знань та емоцій, їм буде легше поринути у середовище програмування, почати самостійно створювати ігри та експериментувати, спираючись на власну уяву.

Навчальний модуль Roblox Studio в КіберШколі KIBERone а Одесі

Made on
Tilda